08:43, 14 Травня 2024

У Ковелі відзначили учасників конкурсу «Писанко, дивуй!»

32 писанки прикрашали центральну алею у парку Шевченка упродовж двох тижнів, створюючи Великодню атмосферу у місті. Ковельчани та гості не пропустили нагоду помилуватися цією красою та зробити яскраві фотографії.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Сьогодні відбулось нагородження переможців та призерів фестивалю-конкурсу “Писанко, дивуй!” – колективів закладів освіти громади.

Заступник міського голови, голова журі Наталія Маленицька зауважила, що кожного року умови творчих змагань змінюються. Нині вирішили зробити інсталяції об’ємними. І з цим допоміг директор ліцею № 10 Максим Селівончик, який придумав, як задум реалізувати практично:

«Спасибі кожному закладу за прекрасні роботи. Творчість і креативність наших учасників вражає. Якби мені запропонували придумати слоган цього конкурсу, то це б напевно було «Відточена майстерність». Сьогодні буде дуже багато нагород, адже цьогоріч визначали окремо переможців серед шкіл та садків.  Крім того, ще багато людей вирішили відзначити творців цих самобутніх, неповторних  писанок».

Настав час назвати переможців та призерів конкурсу.

Серед закладів дошкільної освіти:

І місце здобув ЗДО № 9 “Пролісок”;

ІІ місце – ЗДО № 14 «Перлинка»;

ІІІ місце – ЗДО № 6 «Світлячок».

Серед закладів загальної середньої освіти:

І місце – ліцей № 11;

ІІ місце – ліцей № 10;

ІІІ місце – ЗЗСО № 9.

За перемогу у номінації  «Майстерність та креативність» нагородили: ЗДО № 3  «Теремок», ЗДО № 4 «Ромашка», ЗДО № 7 «Дивосвіт», ліцей № 1, Доротищенську гімназію та Зеленський ліцей.

У номінації «Творчість і натхнення»: ЗДО № 5 «Сонечко», ЗДО № 10 «Дзвіночок», ЗДО № 11, ЗДО № 12 «Золота рибка», ЗДО № 13, ліцей № 3 імені Лесі Українки, ЗЗСО № 2, ліцеї № 7, ліцей № 13, ліцей «Оберіг», ліцей імені Олени Пчілки, Гішинська гімназія та Тойкутський ліцей.

У номінації «Оригінальність і самобутність”: ЗДО № 1 «Калинка», ЗДО № 2 «Берізка», ЗДО № 8 «Казка», ЗДО с.Заріччя, ЗЗСО № 12 та № 6, Білинський ліцей.

Також запровадили спеціальні відзнаки та фінансове заохочення для окремих колективів від заступників міського голови, керівників управлінь та відділів, депутатських фракцій міської ради, підприємців.

Сьогодні ж оголосили підсумки Великоднього ярмарку, який організували колективи закладів освіти. Зібрали 147 995  гривень. Кошти передали на придбання РЕБу для бійців 54 батальйону 100-ї окремої механізованої бригади, виготовлення FPV – дронів, а також зробили внесок у придбання автомобіля для підрозділу, де служить директор ЗЗСО № 9 Сергій Бідненко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: