20:02, 31 Січня 2019

У Ковелі відзначать 30-річчя виведення військ з Афганістану

У Ковелі відбулось засідання оргкомітету з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виведення військ з Афганістану.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Заступник міського голови Ігор Прокопів ознайомив присутніх із пропозиціями, які надійшли від міськрайонної організації української спілки ветеранів Афганістану. Усі їх врахували та після обговорення внесли у програму.

У Ковелі  в Народному домі «Просвіта» 15 лютого  об 11:00 відбудеться тематичний захід.

Воїнів-інтернаціоналістів привітають представники міської та районної влади, військкомату. До бойових побратимів звернеться й голова  міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану Микола Савосюк.

Аматори сцени підготують концертну програму. Після її завершення учасники урочистостей пройдуть до стели воїнів-інтернаціоналістів, де буде відслужено панахиду за загиблими.

Представники міської влади спільно з воїнами-інтернаціоналістами покладуть квіти на могили загиблих в Афганістані ковельчан, відвідають сім’ї  загиблих учасників бойових дій на території інших держав, працівники соціальних служб проведуть обстеження умов проживання ветеранів та нададуть необхідну допомогу.

Запланували також проведення 16 лютого відкритого турніру з настільного тенісу серед молоді. Змагання відбудуться у КЗ ДЮСШ імені Євгена Кондратовича і вони будуть приурочені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчю виведення військ з Афганістану.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: