16:56, 19 Грудня 2023

У Ковелі відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини

У Ковелі ще в одному мікрорайоні працюватиме амбулаторія загальної практики сімейної медицини.  Сьогодні відбулося офіційне відкриття закладу на вулиці Володимира Кияна, 70 б, на якому побували Ковельський міський голова Ігор Чайка та його заступниця Наталія Маленицька.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Ця частина міста розбудовується і тепер дорослі і діти зможуть при потребі отримати медичну допомогу неподалік свого дому у зручних умовах.

За кошти бюджету громади та Національної служби здоров’я України провели ремонтні роботи. Є тут кабінети для прийому пацієнтів, маніпуляційна, процедурна. Приміщення обладнане пандусом, є санітарна кімната  для людей з інвалідністю. Амбулаторія планує обслуговувати 2200  чоловік дорослого населення та 950 діток. Вони отримуватимуть весь спектр  послуг первинної допомоги: прийом аналізів, консультації, направлення до спеціалістів.

Працюватиме заклад у дві зміни з 8:00 до 18:00. Від завтра прийматимуть пацієнтів  два сімейних лікарі Інна Миколаївна Зінчук та Мар’яна Валеріївна Гаврильчук. У перспективі – педіатр.

«Вітаю з гарною подією жителів цього великого мікрорайону, тих, хто тут працюватиме. Дякую усім, хто доклав зусиль, щоб усе це набуло такого сучасного вигляду. Без сумніву, тут буде комфортно медичному персоналу і тим, хто  до них приходитиме за допомогою», – наголосив Ігор Чайка.

Генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер запевнив, що медичний заклад буде адаптовуватися до умов сьогодення. Вони готові до подальшого розвитку та при потребі до необхідних змін.

У Ковелі це уже шоста амбулаторія загальної практики сімейної медицини.  Вони функціонують — на вулицях Театральній, Вітовського, Грушевського, Героїв України та Відродження, а також у селах нашої громади – Тойкуті, Зеленій, Білині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: