15:30, 01 Липня 2022

У Ковелі відбувся благодійний концерт камерного оркестру «Квінта»

У нашому місті триває марафон благодійних заходів. Учора для ковельчан виступав камерний оркестр “Квінта” Ковельської школи мистецтв.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Яскравий, неперевершений, професійний, шанований колектив. У центрі міста звучали класичні та сучасні мелодії. “Квінта” виконувала світові музичні шедеври та твори, написані місцевими авторами.

Директор школи мистецтв Тетяна Артемук, яка теж грала з оркестром, говорить, що цей концерт – особливий.

«Відчуваєш, що ти робиш те, що дійсно сьогодні потрібно. Чим можна ще зараз бути корисним, як тільки не своєю роботою. Добре, коли твої вміння сприяють тому, що ти можеш підтримати воїнів. А музика зцілює душу, додає позитиву. Сподіваюсь, людям, які сьогодні слухали нас, стало трішки спокійніше», – ділиться вона.

Подякував оркестру та його незмінному керівникові Тетяні Корнєвій за виступ та благодійну місію міський голова Ігор Чайка.

«Ви граєте музику, яка непідвладна часу, у якої немає вікових меж. У вашій стилістиці абсолютно гармонійно поєднуються класика, джаз і українська пісня. Ви – справжні професіонали, люди, які закохані в музику, які можуть донести цю любов до нас”, – зазначив мер.

Він продовжив: “Сьогоднішній концерт має благодійну і благородну мету. З одного боку, ми маємо можливість насолодитись гарною музикою, а з іншого – відкликаємось на той порядок денний, який, на жаль, є в нашій державі. І ми хоч якось можемо допомогти нашим воїнам, завдяки яким зараз слухаємо ці чудові мелодії».

Вечір вийшов родинним і надзвичайно щирим. “Квінта” грала і для наших хлопців, які зараз на передовій наближають Перемогу. Символічні мелодії – символічний концерт.

“Моліться за Україну. Моліться за мир. Хай Бог благословляє кожного, хто робить добрі справи, хай береже ваші сім’ї. Хай швидше повертаються всі, хто зараз захищає нас. Цінуймо кожну мить нашого життя”, – так проникливо і щемно звернулась до присутніх дружина нашого воїна Інна Клімчук.

Зібрали під час концерту 13 850 гривень. Кошти передадуть на потреби 2-го окремого стрілецького батальйону (в/ч А7086) .

Естафету благодійних заходів у Ковелі приймає хор «Вишиванка» у неділю, 3 липня, о 14:00.

????????????????????????????????????

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: