21:46, 29 Грудня 2023

У Ковелі відбулися двадцяті різдвяні зустрічі з «Надією»

Різдвяні зустрічі з «Надією» – невід’ємна частина зимових свят у місті.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

І у ці важкі часи зразкова дитяча студія естрадного співу не відмовилася від своє традиції та підготувала потужну програму ювілейного концерту. Двадцятий рік поспіль юні таланти разом зі своїм керівником Іриною Новожиловою збирають ковельчан на красиве дійство.

І щоразу додають нових мотивів, знаходять можливість здивувати, придумати щось нове, оригінальне.

Цього разу допомагали колеги –  працівники народного дому «Просвіта». Їх задум про господиню, до якої приходять колядувати діти,  реалізували актори театру «10 ряд 10 місце». Вони з притаманним їм артистизмом передали український колорит різдвяно-новорічних свят, задали тональність концерту.

На сцені ж народного дому «Просвіта» сяяли  яскраві, юні зірочки.

Скільки красивих колядок, авторських творів, новорічних пісень створено українським народом. Як ніжно і проникливо вони звучать у виконанні дітей. Це концерт, на якому відпочиваєш душею, бо він дарує спокій, любов, зігріває щирістю і дитячою безпосередністю.

А яке задоволення спостерігати за Іриною Георгіївною. Вона так мило, з душею, мімікою, жестами старається допомогти своїм вихованцям впевненіше почуватись під час виступів. Завжди поряд – завжди в першому ряду.

Разом з тим, це – благодійний захід. Уже вп’яте за ці два роки «Надія» збирає кошти для військових.  Для цього попрацювали усі – і діти, і їх батьки. Приготували домашню випічку  та організували смачний ярмарок. Хтось купував, а хтось просто кидав гроші у скриньку.

Подякували артистам та їх керівникові за різдвяний концерт начальник управління  культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля та директор народного дому «Просвіта» Михайло Пірожик.

«Сподіваюся, що ми ще не раз будемо збиратись. Багато у нас прихильників. І з кожним роком їх кількість збільшується, що нас дуже тішить і радує. Будемо з великим бажанням  ще більше працювати, щоб дарувати своїм глядачам радісні і приємні моменти», –  сказала на завершення 20-их зустрічей з «Надією» Ірина Новожилова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: