15:08, 04 Грудня 2021

У Ковелі відбулася зустріч з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

«Всі ми різні, але такі необхідні на нашій прекрасній планеті», – такими оптимістичними і життєстверджуючими словами розпочався захід в народному домі «Просвіта». Він був приурочений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У залі – члени громадських організацій людей з особливими потребами, їх батьки, представники комунальних закладів, які  працюють з цією категорією наших юних мешканців громади, волонтери.

Прийшли  підтримати цих надзвичайних людей міський голова Ігор Чайка та його заступник Наталія Маленицька.

Зустріч була надзвичайно щирою, по-сімейному теплою і дуже доброзичливою.

«Ми маємо всі зусилля об’єднати, щоб зробити міську інфраструктуру доступною. А ще ми повинні не забувати про милосердя, любов, допомогу ближньому, рівність. Хочу подякувати усім громадським організаціям благодійникам, волонтерам, які допомагають людям з особливими потребами Думаю, разом з Вами ми зможемо змінити наше місто і зробити його комфортним»,  – зауважив Ігор Чайка.

Про силу духу, таланти і досягнення  людей з інвалідністю говорила заступник міського голови. А також вона наголосила на  важливій ролі  громадських організації, які їх об’єднують. Це –  «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії», Ковельський міський клуб адаптивного фізичного виховання і спорту «Спарта», «Реабілітаційний центр».

«Велике спасибі за Ваше терпіння, розуміння. Спасибі волонтерам, батькам. Зичу всім здоров’я, оптимізму, сили духу та всього найкращого», – сказала Наталія Маленицька у своєму вітальному слові.

Потому міський голова разом зі своїм заступником вручили нагороди. За плідну громадську роботу, особистий приклад активності у різних сферах суспільного життя, чуйність, волонтерську й професійну діяльність та з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю Подякою міського голови відзначили:

Бондаренко Олену Миколаївну – голову батьківського комітету громадської організації «Ковель-Спарта»,

Дружиновича Валерія Павловича – голову громадської організації «Ковель-Спарта»,

Кравчука Володимира Аврамовича – голову громадської організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії»,

Левкович Оксану Володимирівну – вчителя-дефектолога НВК «ДНЗ № 7-ЗОШ»,

Лимар Людмилу Іванівну – волонтера громадської організації «Реабілітаційний центр»,

Романюк Наталію Степанівну – практичного психолога закладу загальної середньої освіти № 8,

Славікову Наталію Василівну – голову правління громадської організації «Реабілітаційний центр»,

Сороку Любов Олександрівну – фахівця з фізичної реабілітації центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю м. Ковеля,

Троцевич Світлану Федорівну – волонтера громадської організації «Реабілітаційний центр»,

Яренчук Ольгу Степанівну – прес-секретаря громадської організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії».

Гарний настрій під час мистецької програми дарували танцювальні колективи «Дзвіночок» та «Пірует».

Люди з інвалідністю гордо демонстрували присутнім свою  вміння читати гуморески, співати, грати на фортепіано. Гучними аплодисментами зал дякував Марії Дятел, Олександру Максимчуку, Богдану Головію, Олегу Гелетусі, Анні Федчишиній.

На завершення прес-секретар громадської організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» Ольга Яренчук подякувала артистам за гарний концерт,  батькам – за підтримку і безмежну турботу,  владі – за те, чує людей, які мають проблеми зі здоров’ям.

Також слова вдячності за розуміння і допомогу дівчина висловила головам громадських організацій «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» Володимиру Кравчуку, «Реабілітаційний центр» – Наталії Славіковій.

Переймаючись буденними проблемами, не забуваймо про те, що є люди, які потребують нашої допомоги, уваги, як важливо інколи знайти потрібні слова, щоб додати їх серцям віри і надії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: