16:27, 12 Серпня 2022

У Ковелі відбулася зустріч з активною молоддю

Сьогодні – День молоді. Раніше свято відзначали в останню неділю червня. Втім, враховуючи ініціативи молодіжних рухів і організацій України, щоб підтримати інтеграцію нашої молоді до європейської спільноти, в Україні перенесли святкування на 12 серпня, у Міжнародний день молоді. Це і стало хорошим приводом для зустрічі найактивнішої молоді Ковельської громади, яку організувало управління культури, молоді, спорту та туризму.

Про це інформують на сайті Ковельради.

“Приємно бути у колі молодих, бачити усіх вас. Дуже ціную все, що ви робите, чим займаєтесь, вашу участь у волонтерській діяльності. Важливо, щоб молодь була творчою, креативною, енергійною, ініціативною. Власне такою, якою вона є у Ковелі. Кому, як не Вам, втілювати ті ідеали, за які наші воїни стоять на фронті, віддають своє життя, аби Україна була вільною та незалежною. Тож за Вами — майбутнє нашої країни”, — сказав міський голова Ігор Чайка, який взяв участь у зустрічі.

За громадську й волонтерську діяльність, ініціативність, активну життєву позицію та з нагоди Дня молоді мер вручив Подяки найактивнішим ковельчанам.

Були слова вітань, вдячності та нагороди і від начальника управління культури, молоді, спорту і туризму Андрія Мигулі.

Усі, хто зібрались у затишній залі культурно-просвітницького центру, безперечні лідери серед своїх друзів, новатори, патріоти своєї країни. Хтось уже має 8 років волонтерського досвіду, хтось цим займається з 24 лютого. Історії кожного вражають.

Наша молодь допомагає армії, турбується про внутрішньо переміщених осіб, гуртує дітей у табори, проводить змагання, благодійні акції, концерти, організовує логістичні центри, майстер-класи, займається арт-терапією.

“Ми обожнюємо наше місто, країну. І всі разом працюємо на перемогу”, – резюмувала одна з учасників зустрічі Інна Поліщук, керівник центру іноземних мов.

А на завершення усі взялись створювати картини під пильним оком директора художньої школи імені Андроника Лазарчука Олени Цьомик. І ці роботи можна буде придбати на благодійному ярмарку на День Незалежності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: