20:13, 14 Липня 2020

У Ковелі від містян очікують пропозиції щодо відзначення Дня Незалежності

24 серпня головне державне свято — День Незалежності України. У Ковелі розпочали підготовку до його відзначення. Проте через карантинні вимоги змінили формат проведення заходів. Йдеться й про обмеження кількості їх учасників.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Сьогодні відбулося засідання оргкомітету, яке провів заступник міського голови Ігор Прокопів. Обговорили питання підготовки програми свята.

24 серпня представники влади і громадськості покладуть квіти до монументів та вшанують пам’ять Героїв, які віддали життя за Україну.

У центральній частині Ковеля працюватимуть тематичні фотозони, звучатимуть музичні та пісенні твори. У культурно-просвітницькому центрі буде розгорнуто художню виставку.

Напередодні молодь міста планує провести автопробіг з державною символікою та організувати перегляд кінофільму під відкритим небом.

У залежності від епідемічної ситуації, ближче до свята спланують мистецькі і спортивні заходи.

У  День Державного Прапора та День Незалежності, 23-24  серпня, сподіваються, що ковельчани традиційно вивісять головний символ держави на будівлях  офісів, установ, підприємств та організацій, будинках, торгових закладах.

Нині розробляється положення про фотоконкурс, приурочений  Незалежності України.

Формування святкової програми триває. Отож, запрошують ковельчан до 1 серпня подавати свої пропозиції у відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та зв’язків з громадськістю за адресою: вул. Незалежності, 73, кабінет 214 або за номером телефону: 6-17-26.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: