10:11, 20 Грудня 2021
У Ковелі урочисто засвітили головну ялинку громади
19 грудня, на площі Героїв Майдану урочисто відкрили головну ялинку громади.
Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.
Цьогоріч героїню новорічних свят, заввишки 14 метрів, придбали нову і обрали для неї стильні прикраси. Вона уже упродовж тижня радувала дітей і дорослих. А у День святого Миколая на засвічення цієї красуні зібралось чимало ковельчан.
Ведучі Наталія Гончар та Світлана Труш впродовж вечора підбадьорювали усіх гостей, закликали їх до веселощів та розваг. А допомагали їм неповторні лисиця Аліса та кіт Базиліо. Їх талановито зіграли Альона Малюга-Мельникова та Юрій Коновалов. Незважаючи на рясний сніг, маленькі ковельчани із задоволенням співали, танцювали разом з харизматичними героями мистецького дійства.
Завітав на свято і святий Миколай. Йому і доручили важливу місію – засвітити вогні на ялинці.
Варто додати, що стилізованою ілюмінацією прикрасили і ялинки на площі Героїв Майдану, приміщення будинку рад. Бульвар Лесі Українки теж вбрався у яскраві вогники.
«У нас засяяла нова, струнка і красива ялинка, на яку ми усі заслуговуємо. Усі ми мріємо жити в сучасному, комфортному, безпечному і яскравому місті. Давайте всі разом робити його таким. Я дуже хочу, щоб у ці Різдвяні дні кожен з нас став ангелом-охоронцем для когось іншого. Це так просто: комусь сказати добре слово, приділити увагу, здійснити чиюсь мрію. Хорошого усім настрою, добра, радості, оптимізму, щастя та здоров’я», – привітав усіх міський голова Ігор Чайка.
Кожен, хто завітав на свято, отримали приємні враження і від концертної програми. Чудовим сюрпризом став виступ гурту “Протеїн”.
Сьогодні до створення цієї казки долучилось чимало ковельчан. Вони добре попрацювали над тим, аби відкриття ялинки стало особливо колоритним і незабутнім. І як результат – безліч дитячих усмішок та море позитиву.
Залишити відповідь