21:06, 21 Квітня 2022

У Ковелі учасники клубу спілкування та дозвілля навчалися декорувати пасхальну здобу

Цього року через війну Великдень буде трохи іншим. Разом з тим, велике християнське свято – ще одна нагода допомогти тим, у кого немає змоги спокійно зустріти його вдома.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У Ковелі освітяни організували майстер-клас для людей, які змушені були покинути свої оселі. Цього разу на засіданні клубу спілкування та дозвілля взялись всі разом прикрашати паски.

Нині існує безліч рецептів не тільки самої випічки, а й глазурі, якою її декорують. Традиційна паска в умілих руках може стати повноцінним вишуканим десертом.

У ліцеї № 3 імені Лесі Українки на кожного учасника уже чекала великодня здоба, яку заздалегідь спекли працівники закладу. Залишалося виконати найприємніше – творчу роботу.

Для оформлення використовували цукати, декоративну посипку, фігурки. І як результат — кожна пасочка стала авторською. І тепер вона прикрашатиме святковий стіл на Великдень.

“Ми хотіли додати святкового настрою гостям нашої громади. Щоб вони згадали ті мирні часи, коли готувалися до Великодня у себе вдома. Люди трошки відволіклися. І ми вважаємо, що це є основною метою нашого заходу,” – діляться своїм задумом організатори творчої майстерні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: