16:17, 24 Липня 2020

У Ковелі триває реконструкція стадіону під центр діалогу культур

У новому центрі діалогу культур передбачили приміщення для станції юних туристів.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Про реконструкцію стадіону «Локомотив» неодноразово інформували ковельчан.

Роботи на цьому об’єкті не стихають з червня минулого року. Певну суму коштів на нього місто отримало  у рамках програми транскордонного співробітництва ЄС «Польща-Білорусь-Україна». Та все ж основну частину грошей на  будівництво  спрямовано з міського бюджету. Партнерами Ковеля з реалізації  проекту є міста з однойменною назвою Щучин – у Польщі та Білорусі.

Міський голова Олег Кіндер особисто контролює хід будівництва, веде перемовини з учасниками програми, підрядниками.

«Нещодавно поляки, вони головні розпорядники коштів, повідомили, що у зв’язку з пандемією ініціюють продовжити період реалізації грантового проекту на чотири місяці. Дещо було затримане і фінансування. Найближчим часом другий транш європейських коштів має надійти, – розповідає останні новини Олег Кіндер, – у Ковелі першу і другу чергу будівництва до кінця жовтня маємо завершити».

Міський голова каже, що уже усі приміщення майже готові, на фінальній стадії – внутрішнє оздоблення. Зокрема, й  для станції юних туристів. Вони матимуть окремий вхід, прекрасні просторі світлі кімнати. Зараз заклад знаходиться в одній будівлі з дитячою художньою школою. Як тільки переїдуть, звільняться площі для маленьких художників.

Є тут  і прекрасний зал для занять хореографією, проведення конференцій. Передбачені роздягальні для спортсменів.

Збудована котельня, яка забезпечуватиме будівлю теплом. У підтрибунних приміщеннях змонтована спеціальна вентиляція, яка при потребі буде допомагати підтримувати необхідний температурний режим.

Активно зараз працюють і над благоустроєм. Встановлено паркан, облаштовано тротуар, готується стоянка для автотранспорту, ведеться будівництво під’їзних доріг.

«Хочемо поруч розчистити русло річки Турії. Але виготовлення і погодження проектно-кошторисної документації вимагає  певних процедурних моментів. Цей процес є досить розтягнутим в часі, тому початок робіт  відтерміновується,» – зауважив Олег Кіндер.

«Маємо надію, що все ж у цьому році ми доведемо  справу до кінця. Та й вірю, що крім центру діалогу культур, на місці колишнього “Локомотиву” буде зведено і повноцінний стадіон. Але це уже плани на перспективу».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: