14:59, 05 Серпня 2021

У Ковелі триває поточний ремонт дороги на двох вулицях

У Ковелі триває поточний ремонт дороги на  вулицях 22 січня та Лисенка. На що з бюджету територіальної громади виділено понад півтора мільйона гривень.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Міський голова Ігор Чайка разом із своїм першим заступником Тарасом Яковлевим оглянули хід виконання робіт. На сьогодні підрядна організація уже  виконала значний об’єм завдань.

За словами керівника ПРАТ “Ковельське ШБУ-63” Ігоря Пеца, у найближчі дні буде здійснене необхідне асфальтування, облаштують з’їзди та проведено благоустрій узбіч. Також на цій ділянці розчистять водовідвідні канави.

Водії, які проїжджали, уже дякували міському голові, що врешті звернули увагу і на цю ділянку дороги, яка є досить затребуваною, особливо серед мешканців  мікрорайону  Ковель-2.

Ігор Чайка каже: «Через вулиці 22 січня, Лисенка пролягає кілька маршрутів міських пасажирських перевезень, тут знаходиться дев’ята школа. Потік  транспорту тут завжди є достатньо великим. Термін експлуатації покриття  давно минув. Це було зрозуміло не тільки документально, але й візуально. Тож покроково  ми будемо поліпшувати якість доріг і тут і в інших частинах Ковеля».

Керівники міста разом з начальником  відділу капітального будівництва Сергієм Дудкою,  директором КП «Добробут» Ігорем Михалевичем обійшли прилеглі вулиці, на яких планують  влаштувати покриття способом напівпросочування.

Роботи здійснять на відрізках вулиць  Карпенка-Карого, Кільцевій, Герцена, Рєпіна, Поштовій, Лисенка.

Варто зауважити, що  на утримання та розвиток автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури  у бюджеті громади передбачили 71,175 мільйона гривень. На поточний ремонт — 21,8 мільйона, капітальний та реконструкцію — 49,352 мільйона. Ковель отримав субвенцію з державного бюджету на капітальний ремонт та реконструкцію доріг у сумі 10 мільйонів.

У нинішньому році уже здійснили капітальний ремонт на вулиці Павлова,  завершується реконструкція на Відродження. Попереду роботи на Заводській та провулку Шевченка у Ковелі, на вулиці Волі у селі  Воля Ковельська.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: