16:37, 07 Липня 2020

У Ковелі триває ліквідація наслідків підтоплень житлових будинків

Зливи, які пройшли останнім часом, додали клопотів ковельчанам. Чимало обійсть нині потерпає від підтоплень. 

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Міський голова Олег Кіндер дав доручення відповідним службам контролювати ситуацію, оперативно реагувати на звернення громадян та своєчасно надавати допомогу.

Як повідомив директор КП «Добробут» Ігор Михалевич, ще з п’ятниці працівники підприємства задіяні на ліквідації наслідків підтоплень присадибних ділянок. Роботи не припинялись на вихідних, продовжуються вони і нині.

За його словами, особливо гострою є ця проблема для мешканців другого Ковеля, зокрема вулиці Богдана Хмельницького та провулку Фестивального, мікрорайону вулиць Липинського-Грибоєдова, вулиці Академіка Люльки, Цинкаловського. Там через проливний дощ підтопило подвір’я, городи та житлові будинки.

«Використовуємо всі наявні ресурси. Але одночасно неможливо все охопити, адже цілі вулиці звертаються за допомогою», – наголосив Ігор Михалевич.

Також надають допомогу і представники 4-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Волинській області.

Останніми роками у місті прокладаються нові мережі водовідведення, розчищаються існуючі, що дає певний результат. У деяких мікрорайонах це дозволило понизити рівень води на 80 сантиметрів. Втім, коли опади є надто рясними, водовідвідні системи не справляються з ними.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: