20:14, 07 Квітня 2021

У Ковелі створили Молодіжну раду

Молоді, активні та амбітні мешканці Ковельської територіальної громади сьогодні на установчих зборах утворили Молодіжну раду.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Ця ідея належить Ковельському міському голові Ігорю Чайці. Як він сам пояснює свою ініціативу, молодь — це найбільш мобільна група наших мешканців які дуже активно відгукуються на всі виклики часу. Вони пропонують нові свіжі рішення, які не обтяжені досвідом минулого.

«Сподіваюсь, що у складі Молодіжної ради ви зможете не лише генерувати ідеї, але й впливати на ті рішення, які прийматимуть ваші дорослі колеги, зокрема, Ковельська міська рада. Саме ви станете локомотивом тих процесів, які змінюватимуть нашу громаду. Молодь — це той камертон, за яким можна налаштовувати місто на погляд у майбутнє. Хочеться, щоб ви залишалась в нашому місті, щоб мали можливості для самореалізації», – наголосив Ігор Чайка.

На своєму першому засіданні Молодіжна рада обрала голову. Ним став — Олександр Філон, керівник громадської організації “Правильний простір “Ватра”.

Секретарем — Курач Наталія, керівник громадської організації “Одна кров Ковель”.

До складу Молодіжної ради увійшли:

Представники громадських організацій та закладів освіти, які не змогли подати документи на вступ до Молодіжної ради, можуть це зробити на наступному засіданні, яке відбудеться 13 квітня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: