23:00, 28 Січня 2021

У Ковелі створять Молодіжну раду

У місті провели перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню Молодіжної ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Учора відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів по формуванню складу Молодіжної ради при Ковельському міському голові. У ньому взяли участь представники молодіжних організацій та міської влади.

У ході зустрічі учасники погодили кількісний склад консультативно-дорадчого органу. До нього увійдуть 15 членів молодіжних ГО, стільки ж учнів та студентів закладів освіти та 5 мешканців сіл, які увійшли до Ковельської ТГ.

Начальник юридичного відділу Геннадій Куптій розповів присутнім про документи, які необхідно подати претендентам. Їх прийом здійснюватиметься з 15 лютого по 9 березня.

Установчі збори, на яких визначать склад дорадчого органу   та оберуть його голову,  відбудуться 7 квітня.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– рішення (протокол) інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою;

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства зі згодою на обробку персональних даних;

– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Документи необхідно відправити відповідальній особі ініціативної групи Анастасії Середюк. Електронна скринька:  anastasiia.serediuk@oa.edu.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: