10:06, 05 Квітня 2020

У Ковелі спрямують 1,6 мільйона на протидію коронавірусу

У Ковелі з резервного фонду виділять понад 1,6 мільйона гривень для впровадження протиепідемічних заходів.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У Ковелі відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів  міський голова Олег Кіндер.

Він наголосив, що Кабінет Міністрів вирішив запровадити в Україні більш жорсткі заходи безпеки та продовжити карантин до 24 квітня.

У Ковелі теж вводиться ряд додаткових обмежень, аби не допустити поширення коронавірусу. Зокрема, до 24 квітня у місті  не курсуватиме громадський транспорт.

Закладам торгівлі  необхідно забезпечити посилений контроль та неухильне виконання вимог санітарно-гігієнічних норм і правил приймання, зберігання та реалізації харчових продуктів, а також неухильне дотримання вимог інших карантинних заходів, в тому числі щодо забезпечення відстані між відвідувачами не менше, ніж 1,5 метри за допомогою нанесення розмітки в касовій зоні, у відділах, де можливе утворення черг, та у разі необхідності на вході. Кількість відвідувачів у торговому залі – з розрахунку одна людина на 10 кв.м. Контроль за цим зобов’язані здійснювати  призначені для цього  працівники закладу. Весь персонал  повинен мати засоби індивідуального захисту.

Покупець, перед входом у магазин, має продезінфікувати руки або ж одягти одноразові рукавиці. Їх наявність та встановлення відповідних диспенсерів забезпечує суб’єкт господарювання.

Регулярно необхідно проводити провітрювання та дезінфікування приміщення.

Реалізовувати продукти харчування необхідно  в фасованому та ізольованому вигляді. Покупцям рекомендовано проводити безготівкові розрахунки платіжними картками.

Власникам автомийок потрібно організовувати роботу з проведення дезінфекції транспорту, наявності засобів індивідуального захисту у персоналу.

На час дії карантину заборонено роботу МАФів із реалізації фаст-фудів, приготування та продаж кавових та інших  напоїв у закладах торгівлі та заправних станціях.

Міський голова акцентував, що введення  карантинних заходів та контроль їх дотримання є обов’язковою умовою уникнення масового поширення захворювань на COVID-19.

Разом з тим, ковельські медики, працівники комунальних служб, які забезпечують життєдіяльність міста, потребують додаткових засобів захисту.  Також є нагальна необхідність у придбанні дезінфікуючих.

?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: