15:55, 01 Вересня 2020

У Ковелі шукають нового директора центру професійного розвитку педагогічних працівників

У місті оголосили конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

На виконання рішення Ковельської міської ради «Про проведення конкурсу на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міськради Волинської області» від 27 серпня 2020 року № 70/19 оголошують конкурс на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради Волинської області.

Взяти участь у конкурсі може особа, яка є громадянином України, вільно володіють державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково – педагогічної роботи не менше п’яти років, довід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі особисто (або уповноважена згідно з довіреністю особа) подають до конкурсної комісії такі документи:

копію паспорта громадянина України;

письмову заяву про участь у конкурсі;

копію (копії) документа (документів) про освіту;

заповнений особовий листок по обліку кадрів;

автобіографію;

згоду на збір та обробку персональних даних;

копію військового квитка;

особову картку працівника (типової форми П-2);

довідку про вільне володіння державною мовою.

Кінцевий строк  подання документів: 10 вересня.

Документи подаються в управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради, за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності буд. 101.

З повним пакетом документів щодо умов та проведення конкурсу на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ковеля можна ознайомитись на сайті управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: