09:12, 09 Липня 2021

У Ковелі шукають кандидатів у патронатні вихователі

Ковельський міський центр соціальних служб оголошує пошук кандидатів у патронатні вихователі для тимчасового влаштування дітей.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Для України патронатна сім’я – нове явище. Проте у розвинутих країнах завдяки такій формі влаштування дітей практично не існує дитячих будинків.

Перевага сімейного патронату у тому,  що він спрямований на захист дітей, які ще статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, не мають. Тобто тут працюють на випередження, щоб дитина такий статус і не отримала. Ще одна перевага патронату у тому, що він мобільний: протягом доби можна влаштувати дитину в сім’ю.

Створити сім’ю патронатного вихователя – це не тільки можливість врятувати чиюсь сім’ю, але й можливість вирішення проблеми власного працевлаштування з достойною грошовою винагородою.

Патронатний вихователь за свою роботу, яку виконує за договором, отримує грошове забезпечення у розмірі п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць.

З 1 липня 2021 року прожитковий мінімум для працездатних осіб становить – 2379 грн. Таким чином сума грошового забезпечення патронатного вихователя в місяць може складати понад 11 895 гривень.

Також патронатний вихователь отримує соціальну допомогу на кожну влаштовану в сім’ю дитину у розмірі 2,5 прожиткових мінімуми на кожну дитину відповідного віку.  З 1 липня 2021 року така соціальна допомога становить для дітей віком від 0 до 6 років 5032 грн. (2013 х 2,5), а для дітей віком від 6 до 18 років – 6275 грн. (2510х2,5).

Ковельський міський центр соціальних служб оголошує пошук кандидатів у патронатні вихователі для тимчасового влаштування дітей.

Чекають вас за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 106,тел. (03352) 61748.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: