21:13, 15 Січня 2019

У Ковелі розповіли, як допомагали окремим категоріям мешканців за бюджетні кошти

У Ковелі діє Програма соціального захисту окремих категорій мешканців міста. На її реалізацію торік з міського бюджету спрямували понад 7 мільйонів гривень.

Про це повідомили на сайті Ковельської міської ради.

Майже половина цих коштів використана  для виплат компенсації пільг, які держава делегувала місцевим бюджетам.

У Ковелі допомагають людям, які перебувають у  складних життєвих обставинах, виділяючи їм кошти на лікування. Зокрема, матеріальну допомогу отримували ковельчани з онкозахворюваннями,  родини, діти яких мають рідкісні  недуги – муковісцидоз, гемофілію, фенілкетонурію.

Також в місті надається дієва підтримка  учасникам  АТО та сім’ям загиблих. Зокрема,  вони не  сплачують за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

Сім’ї загиблих військовослужбовців в зоні АТО мають додаткові пільги в частині надання їм 25-відсоткової знижки за житлово-комунальні послуги в межах соціальних норм споживання.

Діти з родин загиблих забезпечені безкоштовним харчування в школах та дошкільних закладах, звільнені від плати за відвідування секцій та гуртків у позашкільних навчальних закладах та за відвідування басейнів КДЮСШ ім. Євгена  Кондратовича.

З місцевого бюджету здійснюється щомісячні доплати батькам, вдовам, які не  вийшли заміж вдруге, загиблих в зоні АТО.

Ковельчани, які вирішили служити за контрактом, отримують одноразову фінансову допомогу у розмірі п’яти тисяч гривень.

Громадським та благодійним організаціям, які опікуються особами з інвалідністю, ветеранами війни, праці і Збройних сил України та іншими пільговими категоріями населення, теж надається фінансова підтримка

Програма соціального захисту окремих категорій мешканців міста діятиме і в 2019 році.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: