10:40, 19 Січня 2022

У Ковелі розглянули проекти нових будівництв

На громадських слуханнях обговорили чотири проекти містобудівної документації.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

На ознайомлення винесли:

Детальний план території розміщення автозаправної станції на вулиці Варшавській, 21 в м. Ковелі;

Внесення змін до детального плану території розміщення садибної житлової забудови в районі вулиць 1-го Травня – Володимирська – Княгині Ольги в м. Ковелі;

Детальний план території розміщення магазину та автостоянки на вулиці Варшавській в м. Ковелі;

Детальний план території розміщення  гаражів по вулиці Варшавській в місті Ковелі (район гаражного кооперативу «Промінь»).

По кожному з них  доповіли розробники документації: директор  товариства з обмеженою відповідальністю «АМ ХОРС» Святослав Сорокін та представники приватного підприємства «Ковелькомунпроект» архітектори Анастасія Горностаєва і Микола Новосад.

На земельній ділянці  площею 0,940 га по вул. Варшавській, 21  проектують автозаправну станцію та автомийку.

У містобудівній документації з внесення змін до детального плану території розміщення садибної житлової забудови в районі вулиць 1-го Травня – Володимирська – Княгині Ольги в межах проектної території формують дві ділянки для розміщення індивідуальної житлової забудови площами 0,068 та 0,0411 кв. м за рахунок територій, які використовуються для городництва біля житлових будинків № 84 та № 88 на вул. Володимирській.

На земельних ділянках площами  0,1949 га (кадастровий номер 0710400000:16:002:0377) та 0,2 га (кадастровий номер 0710400000:16:002:0376) навул. Варшавській, які перебувають в користуванні товариства з обмеженою відповідальністю «Ковель Партс»,  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі планують розміщення магазину з адмінприміщеннями, гаражів та автостоянки.

Четвертим проектом передбачають реконструкцію існуючих гаражів (район гаражного кооперативу «Промінь») зі збільшенням висоти гаражів до 9,0 м, розширенням площі забудови та формування проїздів між гаражами шириною 12,0 м.

З детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності».

Пропозиції до вищезазначених документацій приймають на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 25 січня 2022 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: