15:33, 17 Липня 2020

У Ковелі ремонтуватимуть пам’ятки архітектури

Вчора, 16 липня, працювала постійна  комісія міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ ї  і  молоді  та  релігії.

Про це інформують на сайті Ковельради.

Її засідання відбулося  за участю голови Ігоря Ткачука, членів — Валерія Кубая, Наталії Сеник, Олени Клімашевської, Юрія Міцури та секретаря міської ради Віри Федосюк. У роботі взяли участь заступник міського голови Ігор Прокопів, начальники управлінь і відділів виконавчого комітету – автори проєктів рішень.

Заслухали на засіданні звіт про виконання програми збереження пам’ятників та об’єктів культурної спадщини на 2020 рік.

Головний спеціаліст відділу культури Ірина Горблюк повідомила, що загалом на її реалізацію передбачили 664 тисячі гривень,  використано 146 тисяч. За ці кошти виготовили облікову документацію (10 паспортів) на об’єкти культурної спадщини. Загалом таких у місті 45. З них 21 — пам’ятки історії, 24 — архітектури. Частину документів оформили раніше.

У нинішньому році кошти ще спрямують на ремонт пам’ятників жертвам аварії на ЧАЕС та загиблим в Афганістані. До слова, роботи там уже розпочали.

Також займуться і оновленням фасаду будинку на вулиці Ветеранів, 16 та зроблять поточний ремонт на першому поверсі  приміщення на Незалежності, 132. Ці споруди  є пам’ятками архітектури місцевого значення.

Депутати взяли до відома інформації: про висвітлення діяльності  міської ради, виконавчого комітету та їх структурних підрозділів в ЗМІ,  про виконання місцевих програм розвитку культури та мистецтва і «Молодь Ковеля».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: