20:09, 20 Березня 2020

У Ковелі реконструюють ЦНАП

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, організовують обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Незалежності, 73 в місті Ковелі».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Детальний план розробили з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від  26 вересня 2019  року № 55/62 «Про дозвіл на  розроблення детального плану території реконструкції забудови по вул. Незалежності, 73».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Земельна ділянка, на яку розроблено детальний план території, має площу 0,8580 га і знаходиться в центральній частині міста, на якій розміщена адміністративна будівля міської та районної рад. Відповідно до генерального плану міста Ковель територія  призначена для будівництва і обслуговування адміністративних та  громадських установ. На території планується реконструкція з добудовою приміщення Центру надання адміністративних послуг, реконструкція гаражів та відведеної території для обслуговування адмінбудівлі по вул. Незалежності,73.

Площа забудови земельної ділянки складатиме 2256,0 кв.м, з них площа забудови адмінбудівлі – 795,0 кв.м, приміщення ЦНАПу – 780,0 кв.м, гаражів – 681,0 кв.м; площа мощення – 4252,0 кв.м, площа озеленення 2072,0 кв.м. Для належного обслуговування об’єкту передбачається влаштування майданчиків для паркування автомобілів на  49 машиномісць.

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

Схема розташування території у планувальній структурі міста

План існуючого використання  території

Проектний план

Схема інженерної підготовки та вертикального планування території

Текстові матеріали: пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 20 березня 2020 року по 20 квітня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 20 квітня 2020 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення детального плану території реконструкції забудови по вул. Незалежності, 73  в місті Ковелі Волинської області відбудуться 14 квітня  2019 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: