09:14, 13 листопада 2021

У Ковелі проводять перевірки щодо дотримання карантинних обмежень

Упродовж тижня працівники виконавчого комітету  спільно з представниками Ковельського управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області, Ковельської райдержадміністрації, Ковельського районного управління поліції з превентивної  діяльності ГУНП  у Волинській області проводили  перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів, що передбачені для «червоної» зони.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Вони побували  у закладах ресторанного господарства, торгівлі, побуту, а також на ринках міста.

Посадовці перевіряли наявність сертифікатів про вакцинацію або інших дозвільних документів у працівників та відвідувачів, антисептичних та дезінфікуючих засобів, інформаційних матеріалів щодо профілактики коронавірусної хвороби, тимчасове маркування.

Виявили порушення, про що попередили підприємців, які здійснюють господарську діяльність. Крім того, спеціалісти  проводили інформаційно-роз’яснювальну  роботу щодо чинних карантинних обмежень.

За їх порушення передбачена відповідальність за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає штраф для громадян – від 17 000 до 34 000 гривень, а для посадових осіб – від 34 000 до 170 000 гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: