23:12, 30 Липня 2020

У Ковелі провели акцію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

У місті провели акцію «Розпізнай небезпеку вчасно!».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, який має на меті підвищити обізнаність про цю глобальну проблему, закликати громадськість допомагати постраждалим і протидіяти цьому злочину.

До інформаційно-просвітницької кампанії сьогодні доєдналося і наше місто. Аби ковельчани були більш обачні, володіли необхідними знаннями, у центральній частині відбулася акція під гаслом “Розпізнай небезпеку вчасно! ”. Її спільними зусиллями організували і провели фахівці Ковельського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, юристи місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, інспектор з ювенальної превенції Ковельського ВП ГУНП у Волинській області, капітан поліції Олена Турчин, інспектор зв’язків з громадськістю ВОНС м.Ковель УПП у Волинській області ДПП, лейтенант поліції Олена Дмитрук.

Жителі міста мали змогу почути про ризики нелегальної роботи за кордоном, як не потрапити у пастку та не стати жертвою трудової експлуатації або торгівлі людьми, як належним чином захистити свої права та куди звертатися за допомогою. Кожен бажаючий отримав листівки та брошури.

Щиро дякуємо за допомогу адміністрації та працівникам Палацу учнівської молоді ім. І.Франка. Лише спільними зусиллями ми зможемо допомогти ближнім у скрутну хвилину та попередити про можливу небезпеку. Пам’ятайте, що жертвами стають як жінки, так і чоловіки, а також неповнолітні діти!

Куди можна звернутися за консультацією та допомогою

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації (033) 277-81-27; (033) 277-81-09

Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 0-800-505-501 – безкоштовно зі стаціонарних телефонів, 527 – безкоштовно з номерів мобільних операторів України пн-пт з 10:00 до 21:00, сб. з 10:00 до 18:00 або на скористатися сайту.

Гаряча лінія Міністерства закордонних справ України для громадян України, які опинилися в надзвичайних ситуаціях за кордоном (044) 238 16 57.

Якщо Ви постраждали від торгівлі людьми за кордоном або в межах України, зателефонуйте за телефоном Департаменту боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми Національної поліції України: (044) 374 37 85 (пн. – сб. з 09:00 до 18:00).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: