09:41, 18 Червня 2021

У Ковелі пропонують вакцинуватися персоналу готелів

До відома суб’єктів туристичної діяльності Ковельської територіальної громади доводять зміст листа від Державного агентства розвитку туризму України щодо можливості вакцинуватися від COVID-19 працівникам готелів.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Державне агентство розвитку туризму, в межах своїх повноважень, та керуючись рекомендаціями МОЗ України, повідомляє про можливість вакцинації співробітників усіх категоризованих готелів від коронавірусної хвороби (COVID-19). Зазначений захід передбачений за умови вакцинації всього персоналу. Поодинокі запити щодо вакцинації окремих співробітників готелю неможливі. Для цього в найкоротший строк, уповноважена особа готелю має надати таку інформацію:

– загальну чисельність всього персоналу готелю;

– список співробітників готелю;

– копію штатного розпису готелю;

– інформацію щодо вже провакцинованого персоналу, якщо такий є;

– кількість номерів та ліжко-місць готелю.

Інформацію надсилати на електронну адресу ДАРТ: dart@tourism.gov.ua. В результаті вакцинації всього персоналу готелю, закладу розміщення нададуть підтвердження (у вигляді наліпки – знак безпеки) та внесуть до списку готелів ДАРТ, персонал яких повністю вакцинований. Список опублікують на офіційному сайті ДАРТ. Просять додатково поінформувати на електронну адресу: tourism.volyn@gmail.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: