21:08, 09 Червня 2023

У Ковелі проінспектували ремонт доріг

Сьогодні Ковельський міський голова Ігор Чайка побував на вулицях, де завершився ремонт дорожнього покриття.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Підрядна організація ТОВ “Унідор Сервіс” закінчила роботи методом напівпросочування з влаштуванням тонкошарового покриття на вулицях Олега Штуля, Кривенького, Назарія Яремчука, Іллєнка, Алчевської, Архипенка, Кільцевій, Карпенка-Карого, який розпочали минулого року.

Ігор Чайка поспілкувався з мешканцями мікрорайону. Люди розповідають, що задоволені результатом, адже тепер пересування районом стало комфортнішим, та й діти радіють, що можуть кататися на велосипедах та роликах.

Відремонтували вулицю Гайдамацьку з влаштуванням твердого покриття. Також завершилися роботи з будівництва нових мереж зливової каналізації на вулицях Батуринській, Костомарова, Юрія Тютюнника та Миколайчука.

Триває поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста. ПрАТ “Ковельське ШБУ-63” завершило роботи на вулиці Косачів — від Ветеранів до Драгоманова. Тут відремонтували частину тротуару.

Незабаром підрядник ТОВ “Ідея” розпочне роботи з грейдерування доріг. На це з міського бюджету виділили близько 3,38 мільйона гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: