19:51, 24 Травня 2023

У Ковелі проекти містобудівної документації винесли на розгляд чергової сесії

10 травня у Ковелі відбулися громадські слухання з обговорення проектів містобудівної документації щодо розміщення об’єктів на території міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

На них, зокрема, погодили:

– розміщення об’єктів дорожнього сервісу на вулиці Варшавській, № 37-А, № 39-А;

– індивідуальну житлову забудову в районі вулиці Воля;

– встановлення садового будинку та господарської будівлі в садівничому масиві «Дружба».

До проекту – внесення змін до детального плану території розміщення кварталу житлової забудови на вулиці Володимира Кияна (колишнє військове містечко) були заперечення громадськості.

Вони стосувалися роботи дробильної установки на території ПТМ “Ковельтепло”, складування там  деревини, руху великогабаритного транспорту. Також ковельчани, які мешкають неподалік, висловились категорично проти  зведення нової адміністративно-побутової будівлі.

Учасники слухань запропонували спірні питання розглянути на погоджувальній комісії. Її створили розпорядженням міського голови у складі 17 осіб.

Комісія 22 травня провела засідання, на якому обговорили всі підняті питання на громадських слуханнях. Отримавши відповідь від власників об’єктів та замовника документації — відділу містобудування та архітектури, розроблену містобудівну документацію підтримали та запропонували внести її на розгляд чергової сесії Ковельської міськради для затвердження.

Далі слово за депутатами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: