18:24, 15 Травня 2023

У Ковелі представили творчу програму «Сини України»

Учора ковельчан знову об’єднала добра справа — збір коштів для потреб Збройних Сил України. Колективи закладів освіти, культури, громадські організації, підприємці організували у центральному парку ярмарок.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля запросив усіх на благодійний концерт, де представив свої творчі доробки разом з кращими мистецькими гуртами міста.

Андрій Дмитрович каже, що давно уже була думка провести подібний захід. Вирішили приурочити програму до Дня матері та підтримати тих, хто сьогодні захищає нас, дає можливість займатись улюбленою справою, хто стоїть за кожного і за Україну.

На сцену разом з керівником культури та спорту виходили: камерний оркестр “Квінта”, фольклорний гурт “Намисто”, ансамбль народної музики “Награш”, хор “Вишиванка”, вокальний гурт “Колорит”, муніципальний естрадно-духовий оркестр.

Були і сімейні номери. Андрій Мигуля співав у дуеті з сестрою Тетяною. Подарував пісню мамі Меланії, яка прийшла підтримати свого сина та його колег.

Програма з українською душею, мелодіями, які торкаються серця і залишають по собі добрий слід. Аплодисментів, слів захоплень, підтримки для наших талантів було сказано у цей день чимало.

“Сьогодні ви бачили просто унікальні колективи. І з кожним з них виступав начальник управління культури, молоді, спорту і туризму Андрій Мигуля. Він — артист з великої літери. Дякуємо за ці чудові хвилини, які ви нам подарували”, – звернулась до учасників благодійного концерту заступник міського голови Наталія Маленицька.

«Упродовж дня зібрали майже 38 тисяч гривень. Ці кошти передадуть 100-ій бригаді на автомобіль.

Віримо в Перемогу і наближаємо її разом…», – повідомляють у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: