15:30, 12 Березня 2024

У Ковелі представили літературну композицію, присвячену творчості Тараса Шевченка

З нагоди 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у Палаці учнівської молоді відбулася літературно-музична композиція «На перехресті долі України», яку підготував колектив ліцею № 13.

Про це повідомляють на сайті міста Ковеля.

Минають століття, а геній Кобзаря продовжує надихати, єднати українців. Вірші українського пророка нині, у час війни і українського протистояння російській навалі, звучать ще більш гостро, глибоко та всеохопно.

Юним артистам вдалося передати зі сцени Шевченкове слово, його незламний дух та безмежну любов до України.

Вчителі української мови Оксана Козакевич та Валентина Романчук розповідають, що діти з гордістю та завзятістю готувалися до заходу.

“Ми побачили в очах своїх учнів іскри, бажання працювати. Вони пройнялися Шевченковим словом, зрозуміли його. Їхня праця увінчалась успіхом. Без сумніву, у нас все вийшло”, – кажуть педагоги.

Міський голова Ігор Чайка подякував усім учасникам заходу, тим, хто працював над сценарієм, виходив на сцену.

“Це була година, яка додала нам ще більше оптимізму, віри та впевненості в Перемогу. Шевченко понад часом. Він надихає нас на боротьбу за нашу волю, нашу Україну, за нашу ідентичність. Дуже радує, що молодь так добре знає творчість нашого геніального поета, впевнено цитує, декламує”, – сказав мер.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: