22:53, 06 Травня 2022

У Ковелі представники влади подякували матерям прийомних сімей

У другу неділю травня – День матері. Це – чудова можливість для кожної дитини подякувати своїй матусі за любов і підтримку.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Офіційно в Україні свято відзначають з 1999 року. Травень вибрали не випадково, адже саме цього місяця шанують Пречисту Діву Марію, матір Ісуса Христа. До неї споконвіку звертаються в тяжкі хвилини життя, коли потрібна допомога та заступництво. Крім цього, нині природа оживає, навколо все цвіте, а тому це – гарний час, щоб привітати найдорожчу людину на Землі.

Напередодні свята міський голова Ігор Чайка зі своїм заступником Наталією Маленицькою, начальником служби у справах дітей Жанною Вельмою відвідали прийомні сім’ї, які мешкають на території громади.

Вони завітали до Гапонюк Тетяни Олександрівни, Козоріз Наталії Степанівни, а також Наумової Наталії Анатоліївни (вона з родиною приїхали на Волинь із Сєвєродонецька).

Міський голова вручив Подяки жінкам за самовідданість у вихованні дітей, любов і турботу, душевне тепло й надійну підтримку, активну життєву позицію.

Також матері з нагоди свята отримали подарунки, а діти — солодощі.

Варто сказати, що ці прийомні родини не стоять осторонь проблем війни. Вони займаються волонтерством, допомагають людям, які приїхали у Ковель з інших регіонів. Неодноразово передавали допомогу в Чернігів, Суми, на Харківщину та інші області України, мешканці яких потребують підтримки.

Наталія Анатоліївна та її сім’я кажуть, що мають бажання залишитися в Ковелі. Їм у місті дуже комфортно та затишно, а матеріальна та моральна підтримка небайдужих людей дає надію на майбутнє.

“Україні — бути, – каже пані Наталія, – головне, щоб був мир!”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: