16:28, 04 Квітня 2022

У Ковелі попрощалися з Героєм Олександром Дмитруком

Синьо-жовті стяги у Ковельській громаді знову приспущені. 31 березня біля села Червоне у Миколаївської області обірвалось життя Олександра Дмитрука. Він загинув, коли виносив з поля бою свого пораненого командира.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Жалобна процесія після панахиди у Свято-Благовіщенському соборі пройшла центральною вулицею міста. Люди навколішках зустріли мужнього воїна на площі Героїв Майдану.

“Втрати за втратами збирають нас тут. Сьогодні вшановуємо як Героя і прощаємося з Дмитруком Олександром Степановичем. Він віддав своє життя за Україну. А Україна – це ми. Ми зараз бачимо, до яких звірств вдається ворог. Тож ті, хто не дають цій нечисті просуватися далі – це справжні Герої. Вони варті найвищих почестей, нашої вдячності, пам‘яті і наших свідчень. Щоб весь світ знав про це зло! Щоб було воно зупинене і покаране! Дякуємо тобі, Воїне! Уклін волинській землі за Героя” , – звертаючись до присутніх, сказав міський голова Ігор Чайка.

Віддати шану мужньому українцеві прийшли ковельчани, а також рідні, друзі, земляки з села Карпилівка Камінь-Каширського району, де він народився.

Брат загиблого розповів, що Олександр ще з 2014 року стояв на захисті нашої незалежності. Він був учасником АТО. Згодом продовжив службу в армії за контрактом.

У перші дні війни записався в тероборону. Втім, згодом прийняв рішення, що його знання, досвід будуть більш необхідними на передовій та пішов добровольцем на фронт.

“Олександр жив армією. Він був талановитим військовим. Аби батьки зараз були ще живі, вони б пишались сином. Вони б гордились ним неймовірно”, – зазначив Юрій Степанович.

У 52-річного воїна залишилось дружина та двоє синів. Один з них теж боронить нашу землю від агресора. Сьогодні він приїхав у Ковель, аби попрощатись з рідною людиною.

Пам’ятаймо!

Герої не вмирають!

Слава Україні!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: