23:14, 07 Червня 2023

У Ковелі попрощалися із загиблим Героєм Андрієм Михайленком

Знову Ковельська громада у скорботі. Сьогодні в останню земну дорогу провели Героя Андрія Михайленка.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Хлопець був сапером інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу механізованого батальйону військової частини А4007. У травні йому виповнилося 26 років. Тепер йому назавжди — 26.

Андрій не був мешканцем Ковельської громади, народився у місті Василівка, Запорізької області. Після закінчення школи навчався у професійно-технічному училищі, де здобув фах бухгалтера і оператора комп’ютерного набору.

Він виріс справжнім патріотом України. Коли на його рідну землю ступила нога агресора, він спробував записатися до добровольчих формувань армії. Маючи проблеми зі здоров’ям, був комісований. Проте, хлопець був настільки заряджений ідеєю захисту рідної землі, своєї родини, друзів, що, приїхавши в Київ, пішов у військкомат, де з третього разу вже цього року зумів потрапити до лав ЗСУ. 2 червня Андрій загинув від розриву осколкової гранати біля міста Авдіївка, Донецької області.

Молода людина, яка мала багато планів на життя. Хлопець мріяв створити сім’ю, виховувати дітей. І коли мама подарувала йому білу вишиванку, Андрій сказав, що обов’язково одягне її на своє весілля. Не судилося.

“Мама Андрія вже п’ять років живе у нашому місті, саме тому сьогодні ми зібрались тут, аби віддати шану її сину, нашому Герою, адже там, на сході, він захищав і нас з вами. Небесне воїнство поповнилось ангелом у білій вишиванці. Вічна пам’ять і слава нашому Захиснику”, – сказав міський голова Ігор Чайка під час громадянської панахиди.

Марина Данилюк, подруга і однокласниця Героя, пригадує, що Андрій був промінчиком світла у житті людей, які його оточували. Розповідає, що це була Людина з великої літери. Він був готовий допомагати кожному та віддати останнє, що мав:

«Андрій мріяв жити у вільній та незалежній країні. І він віддав своє життя за цю мрію. Невимовний біль втрати та співчуття батькам, які виростили такого сина. Низький уклін Герою».

Війна нищить плани людей, забирає життя кращих синів України. Андрій Михайленко, молодий юнак із Запорізького краю, знайшов свій спочинок на ковельській землі.

Поховали захисника на Алеї Героїв міського кладовища.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: