11:08, 19 Серпня 2021

У Ковелі поновлять дорожню розмітку на пішохідних переходах біля шкіл

У Ковелі готуються до нового навчального року. Перший заступник міського голови Тарас Яковлев, заступник міського голови Наталія Маленицька та начальник управління освіти Віктор Бичковський перевірили стан дорожньої  розмітки на пішохідних переходах біля шкіл міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Тарас Яковлев сказав, що біля  ЗЗСО№ 1  до першого вересня полагодять пристрої для примусового зниження швидкості. Також поновлять дорожню розмітку.  За його словами,  це зроблять повністю на вулиці Незалежності, де і знаходиться цей навчальний заклад, а також – ліцеї імені Олени Пчілки та № 3 імені Лесі Українки.

На вулиці Симоненка, де розташовані ЗЗСО № 12 та ЗДО № 9, працівники КП “Добробут” розпочали роботи з облаштування “лежачих поліцейських”. Їх буде два,  по центру між ними — пішохідний перехід. Також, аби водії не об’їжджали перешкоди через паркову, там розмістять  дорожні півсфери.

Надзвичайно інтенсивний рух транспорту на вулицях поряд з сьомою школою. На думку заступників, для безпеки школярів навпроти Брестського ринку варто згодом встановити керований світлофор, такий,  який нині діє біля третього ліцею.

Оглядаючи територію поряд з НВК № 11, вирішили вивчити питання щодо необхідності там  “лежачих поліцейських”.

До початку навчального року — майже два тижні, тож ще є час, аби усунути недоліки, які допоможуть уникнути нещасних випадків та сприятимуть безпеці пішоходів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: