21:17, 17 Березня 2023

У Ковелі подякували комунальникам за роботу

Сьогодні, 17 березня, у Ковелі з нагоди професійного свята нагородили працівників комунальних підприємств.

Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Міський голова Ігор Чайка подякував усім представникам галузі за сумлінну та віддану працю, професіоналізм, любов до своєї справи.

“Те, що ми пройшли цю зиму достойно — заслуга керівників та працівників підприємств. Завжди приємно, коли ми маємо тепло у квартирах, якісну питну воду, чисті вулиці і прибудинкові території, безпеку на дорогах і в громадських місцях. Тоді розумієшяк ефективно працюють підприємства, які підтримують життєдіяльність міста. Бажаю здоров’я, натхнення, сімейного затишку та мирного неба для всіх нас”, – наголосив мер.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев, який опікується цією сферою, розповів, що міська влада і надалі буде спрямовувати фінансові ресурси на розвиток підприємств. Зокрема, у цьому році запланували провести найбільшу закупівлю техніки для комунальників.

До привітань доєднався депутат обласної ради Сергій Кошарук. На його думку, Ковель сьогодні є зразком для інших територіальних громад, а послуги, які надають комунальники — тепло, вода, комфорт — на висоті.

За професіоналізм і компетентність, сумлінну працю, особистий внесок у забезпечення мешканців громади якісними послугами та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення міський голова разом з першим заступником вручили Почесні грамоти та Подяки представникам підприємств.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: