09:42, 22 Травня 2020

У Ковелі планують скасувати святкування Дня міста

Міська влада пропонує не проводити цьогоріч День міста: відповідний проект рішення підтримала комісія міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Сесійні матеріали відповідно до функціональної спрямованості розглянула постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ ї і молоді та релігії. Її засідання відбулося за участю голови Ігоря Ткачука, членів – Валерія Кубая, Наталії Сеник, Олени Клімашевської та секретаря міської ради Віри Федосюк. У роботі взяли участь заступник міського голови Ігор Прокопів, начальники управлінь і відділів виконавчого комітету – автори проектів рішень.

Комісія рекомендувала до затвердження на сесії проекти рішень про перейменування дошкільних навчальних закладів №1 Калинка, №8 “Казка” №10 “Дзвіночок” – на заклади дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу, №6 “Світлячок” – Центр розвитку дитини та затвердити нові редакції їх статутів

Депутати взяли до відома інформації про стан навчально-методичної роботи в школах естетичного виховання та про роботу служби у справах дітей.

Розглянули на засіданні питання про відміну святкових заходів з нагоди Дня міста у 2020 році.

Як розповів заступник міського голови Ігор Прокопів, розглядався варіант перенесення свята, але поки не зрозуміло на коли, як швидко вдасться справитись з COVID-19. Тож зважаючи на це, у нинішньому році День міста вирішили не проводити. Не можна легковажити життям і здоров’ям людей.

Разом з тим, сьогодні не найкращі фінансові можливості для організації подібних заходів. Тож він висловив сподівання, що ковельчани з розумінням поставляться до таких змін у планах громади.

Наразі члени постійної комісії підтримали пропозицію. Остаточне рішення ухвалять на черговій сесії 28 травня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: