19:45, 06 Березня 2020

У Ковелі планують реконструювати центральну площу та парк

Питання реконструкції парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки та центральної площі розглянула містобудівна рада.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

За дорученням міського голови Олега Кіндера відділ містобудування та архітектури спільно з проектним підприємством «Ковелькомунпроект» напрацювали концепцію подальших змін, враховуючи пропозиції та зауваження громадськості.

Повністю оновити пропонується площу. На її центральній частині розмістити пішохідний фонтан, по периметру – місця для відпочинку, поєднані з озелененням та освітленням.

Пам’ятник Лесі Українці відповідно встановлять при вході у парк на невеликому підвищенні. До слова, ідею перенесення монумента підтримав і його автор, скульптор

За фонтаном у планах – місце для головної ялинки міста.

Головний архітектор Людмила Мурай розповіла, що у подальшому у Ковелі планується створення багатофункціонального парку, в якому будуть облаштовані зони відпочинку для різновікових груп. Кожен зможе знайти собі улюблене місце і з користю провести час. Особлива увага буде приділена дітворі. На них чекає містечко з атракціонами та майданчиками, а також відкриття дитячого кафе.

Для молоді облаштують зони тихого та активного відпочинку. Любителям спорту підготують місця для настільних ігор та скейт-зону. Звісно, попрацюють і над дизайном озеленення. Старі, хворі дерева видалять, а на їх місці з’являться нові насадження різної ярусності. Планується повна реконструкція існуючих алей та їх мощення, встановлення сучасного освітлення.

Реалізовуватись проект буде поетапно, впродовж кількох років. З проектною документацією найближчим часом ви зможете ознайомитись на офіційному сайті міської ради. Містобудівна рада, запропоновану концепцію змін підтримала одноголосно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: