19:47, 05 Жовтня 2020

У Ковелі півсотні школярів долучилися до неформального диктанту

Днями у Ковелі просто неба відбувся неформальний диктант, який організував молодіжний центр «Місто ідей».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

50 учнів 9-10 класів виявили бажання перевірити свої сили та рівень знань. Ініціював захід волонтер Савелій Русаков. У приміщенні панувала особлива атмосфера: лунала музика від талановитих співаків-аматорів Анастасії Книш та Дмитра Мікилюка, усіх учасників пригостили смачними круасанами від французької пекарні “Франс.уа” та солодощами від кав’ярні “Coffee Dali”.

Троє переможців, які не допустили жодної помилки та написали диктант бездоганно – без жодного виправлення, отримали грошові винагороди від кав’ярні”Coffee Dali” та інформаційного партнера “Ковель online”.

10 авторів кращих робіт нагородили сертифікатами від мережі ресторанів “Classic”, а наступній десятці учнів подаровано брендові магнітики на згадку про неформальний диктант від студії “Print+”.

«Нам приємно, що усі учасники проекту задоволені і щасливі. Все пройшло круто», – розповідають Савелій Русаков та Руслана Ятчук.

Молодіжний центр “Місто ідей” висловлює подяку своїм волонтерам Савелію та Руслані: “Це все їх заслуга і вони – неймовірні молодці”.

Дякують також волонтерам Ангеліні Махнюк та Денису Макарчуку за допомогу в проведенні заходу, педагогам Світлані Верчук та Катерині Макарук – за професійну підтримку, диктування тексту та перевірку робіт, Олександру Фомуку – за гарні світлини із заходу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: