14:32, 22 Грудня 2021

У Ковелі підписали контракти з новими керівниками навчальних закладів

Ігор Чайка підписав контракт на два роки з переможцями конкурсу на посаду директора ЗЗСО «Ліцей № 1» – Оксаною Мельник та ліцею № 10 – Максимом Селівончиком.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Міський голова разом зі своїм заступником Наталією Маленицькою  та начальником управління освіти Віктором Бичковським привітали нових керівників  з важливим етапом у їх житті.

“Ви достойно пройшли  усі конкурсні випробування. Думаю, що у Вас все вийде. Головне ставте перед собою мету і впевнено до неї йдіть”, – сказав Ігор Чайка.

Також запевнив директорів, що вони можуть розраховувати на підтримку міської влади, управління освіти.

Мер розповів, що на наступний рік з бюджету  громади на розвиток освіти виділяється рекордна сума – 27 мільйонів гривень. І ті програми, які започатковані, будуть продовжуватись й надалі. Зокрема, хороші зміни чекають і на заклади, які очолили Оксана Анатоліївна та Максим Валерійович.

Очільник міста висловив переконання, що новим директорам вдасться  знайти  взаєморозуміння з працівниками найбільших ліцеїв Ковеля, адже вони не є новачками цих колективів. Кожен з них там був успішним педагогом. Тепер у ролі керівників  їм  разом вдасться реалізувати чимало проектів та продемонструвати хороші результати щодо розвитку закладів та організації освітнього процесу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: