22:46, 17 Серпня 2020

У Ковелі підготували зміни до плану забудови вулиці Модеста Левицького

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводять  обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території по вулиці Модеста Левицького, 60 в місті Ковелі Волинської області».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради

Розробник містобудівної документації: Комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля»

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської міської ради від 26 вересня 2019 року № 55/53 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Модеста Левицького, 60».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Людмила Мурай.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у східній частині міста Ковеля. Генеральним планом ці території передбачені для розміщення садибної житлової забудови. Проектом передбачається формування земельної ділянки площею 704,0 кв.м за рахунок земельної ділянки площею 300,0 кв.м, яка перебуває у приватній власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (кадастровий номер 0710400000:10:021:0007) та ділянки площею 404,0 кв.м, яка перебуває у користуванні для городництва, з метою розміщення індивідуального житлового будинку та господарської будівлі. Площа забудови складатиме 151,0 кв.м, площа мощення – 179,0 кв.м, площа озеленення – 374,0 кв.м.

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

Схема розташування території у планувальній структурі міста

План існуючого використання території

Проектний план

План червоних ліній

Схема інженерної підготовки території та вертикального планування

Текстові матеріали:

Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 17 серпня 2020 року по 17 вересня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 17 вересня 2020 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території по вулиці Модеста Левицького, 60 в місті Ковелі Волинської області» відбудуться 15 вересня 2020 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: