22:59, 05 Грудня 2021

У Ковелі перевірили центр вакцинації та магазини

Процес вакцинування у вихідні дні  налагодили і медики центрів та пунктів Ковельського району працюють чітко за окремим графіком для зручності населення.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РДА.

Сьогодні, 5 грудня, представники влади району, члени моніторингової  групи з контролю за дотриманням карантинних заходів, у час пандемії COVID-19 Ковельського району, проінспектували  умови праці та дотримання графіку роботи у вихідні дні центру масової вакцинації, який розміщений на залізничному вокзалі м. Ковель.

Ознайомившись із доступністю послуги у центрі, поспілкувавшись з медичними працівниками та відвідувачами, перевірили наявність черг, забезпечення вакцинами, умовами та технічними можливостями місць масової вакцинації.

«Черг у вихідні дні немає, проте ми розраховуємо на більшу прихильність громадян до щеплень і закликаємо ковельчан активно долучитися до вакцинування від COVID-19, для цього забезпечено усі належні умови та необхідні вакцини.

Щиро вдячні лікарям та медичним працівникам, які борються за нашу безпеку кожен день, демонструючи самопожертву і ставлячи нас, своїх пацієнтів, і суспільство на перше місце», – зазначають в РДА.

Також на території Ковельської територіальної громади провели моніторингове обстеження щодо дотримання санітарно-протиепідемічних правил і норм у торговому центрі «Braun» та магазині «Книги АВС». Зокрема, перевірили наявність у працівників сертифікатів про вакцинацію або інших дозвільних документів у працівників і відвідувачів,  засобів індивідуального захисту, записів у журналі реєстрації температурного скринінгу працівників, інформаційних листів, та тимчасове маркування та наявність антисептичних та дезінфікуючих засобів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: