23:12, 21 Січня 2021

У Ковелі перевіряли заклади на дотримання карантинних вимог

У місті тривають моніторингові перевірки закладів щодо дотримання карантинних вимог.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області інформує про проведення моніторингових перевірок суб’єктів господарювання різних форм власності в місті щодо дотримання протиепідемічних вимог, регламентованих постановами Головного державного санітарного лікаря України з профілактики поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. За період з 4 по 17 січня перевірили:

– 42 об’єкти торгівлі продовольчими товарами, з них в 9 – виявили порушення карантинних заходів (склали чотири протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 42 КупАП), в 5 – надали пропозиції щодо усунення виявлених недоліків;

– 18 закладів торгівлі непродовольчими товарами;

– 2 ринки (позапланово);

– 6 перукарень, 6 аптек;

– 1 заклад дошкільної освіти.

У ході проведення моніторингу встановили, що найпоширенішими порушеннями є: не організований температурний скринінг працівникам перед початком роботи; порушуються вимоги щодо заборони використання багаторазових рушників в санвузлах та наявності паперових рушників; відвідувачі та працівники закладів неправильно використовують (одягають) захисні маски; не проводиться централізований збір використаних засобів індивідуального захисту; потребує поновлення маркування для дотримання дистанції між відвідувачами.

Спеціалісти Ковельського міськрайонного управління ГУ ДПСС у Волинській області здійснюють постійну роз’яснювальну роботу з керівниками, працівниками та відвідувачами об’єктів з питань дотримання протиепідемічних заходів. Перевірки не припинятимуться і далі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: