21:14, 30 Квітня 2020

У Ковелі перенесли громадські слухання щодо детального плану території

Через продовження карантину громадські слухання з обговорення детального плану території розміщення об’єкту дорожнього сервісу на вулиці Варшавській, 17 у Ковелі переносять на 19 травня.

Про це інформують на веб-сайті Ковельської міськради.

Повідомляють про продовження процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації  «Детальний план території розміщення об’єкту дорожнього сервісу по вулиці Варшавській, 17 в місті Ковелі Волинської області»

З 2 квітня до 4 травня цього року проходить процедура громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єкту дорожнього сервісу по вулиці Варшавській, 17 в місті Ковелі Волинської області». Громадські слухання з обговорення документації були заплановані на 28 квітня цього року.

У зв’язку з продовженням карантину до 11 травня, повідомляють, що  продовжується і  процедура громадського обговорення проекту містобудівної документації до 26 травня. Громадські слухання з обговорення детального плану території розміщення об’єкту дорожнього сервісу по вулиці Варшавській, 17 в місті Ковелі Волинської області відбудуться 19 травня о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Додатково нагадують, що з детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності» .

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 26 травня.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: