11:09, 04 Травня 2023

У Ковелі перебувала делегація з Коростенської громади

У Ковелі з робочим візитом перебувала делегація з Коростеня на чолі з заступником міського голови Наталією Чижевською. Сьогодні міста є учасниками проекту «Створення нових експортно-логістичних можливостей для МПС у Ковелі та громадах-партнерах».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

З колегами поспілкувалися Ковельський міський голова Ігор Чайка та представники міської ради. У ході розмови торкнулися різних тем життєдіяльності громад. Йшлося про організацію співпраці з містами-партнерами, міжнародними організаціями, напрацювання грантових проектів, діяльність виконавчих органів, надання медичних та адміністративних послуг населенню.

Гості побували у Транскордонному центрі діалогу культур, НД “Просвіта”, оглянули будівництво стаціонарного укриття на території ЗЗСО № 8.

Також спеціалістів цікавила організація діяльності Центру надання адміністративних послуг. Начальник ЦНАПу Ольга Чайка ознайомила їх з роботою структурного підрозділу, провела екскурсію, розповіла про важливі напрацювання колективу.

Представники Коростенської громади були вражені сучасним виглядом Ковельського МТМО. Вони мали можливість оглянути заклад, поспілкувались з лікарями, отримали відповіді на запитання від генерального директора Валентина Вітра.

Особливо їх зацікавила робота приймального відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги, центру ендоурології, відділення трансфузіології, клініко-діагностичної лабораторії та операційного блоку.

Гості подякували за теплий прийом, професійні консультації та наголосили, що день у Ковелі вони провели з користю. Тепер у них з’явилось чимало ідей щодо подальшої роботи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: