08:44, 01 Квітня 2022

У Ковелі отримали третю фуру з гуманітарним вантажем із Барзінгхаузена

Міста-партнери Ковеля продовжують допомагати. 30 березня зустріли черговий вантаж з Німеччини.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

«Дякуємо дружньому Барзінгхаузену за підтримку. Велике спасибі бургомістру Хеннінгу Шуеннгофу та нашій землячці Юлії Лис, які докладають максимум зусиль, аби організувати доставку допомоги та організовують її збір у Німеччині.

Це уже третя фура, яка прибула з цього міста. Ковель отримав найнеобхідніше — продукти, засоби гігієни, одяг, дитячі речі, медикаменти.

Усе посортують та роздадуть родинам, які змушені були залишити свої домівки. Таких сімей в один з ковельських центрів надання гуманітарної допомоги щодня приходить від 70 до 90. Частину вантажу буде спрямовано до місць гуманітарної катастрофи та військовим.

Мотопомпи уже передали на потреби КП “Добробут” та Ковельського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області. Крім того, рятувальникам надійшов спецодяг та обладнання для пожежогасіння.

Німецькі міста-партнери постійно надають допомогу нашим вогнеборцям. Нагадаємо, що Барзінгхаузен передав дві пожежно-рятувальні машини. У Вальсроде підготували такий автомобіль, який вони планують найближчим часом відправити у Ковель», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: