19:13, 15 Березня 2022

У Ковелі отримали допомогу від німецьких благодійників

Учора фура допомоги прибула у Ковель від партнерського міста Вальсроде (Німеччина). Прислали харчування, медикаменти, одяг, матраци, засоби гігієни, а також пожежно-рятувальне обладнання, яке одразу передали рятувальникам.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Вже зараз ковельські волонтери сортують отриманий вантаж, який розподілять військовим, людям, які полишили свої домівки і приїхали у Ковель, відправлять у міста, де ведуться бойові дії. Допомога  Ковелі не затримується.

Дуже багато небайдужих людей долучилося до збору речей. Організацію цієї справи у Вальсроде взяв на себе хороший і добрий друг міста, України Міхаель Хааке – голова благодійного товариства “Допомога дітям Ковеля”. Він подбав про транспорт, який і доправив гуманітарний вантаж в Україну.

Саме Міхаель ініціював і прийом ковельських дітей з мамами та бабусями у німецьких родинах. Майже 50 ковельчан зараз мешкають у Вальсроде.

«Спасибі за добрі ваші серця, чуйність і розуміння.

Дякуємо за постійну підтримку і допомогу нашим містам-побратимам, усім закордонним партнерам та волонтерам!», – зазначають у Ковельській міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: