21:47, 12 Грудня 2022

У Ковелі організували робочу зустріч із головами ОСББ та ЖБК

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев зустрівся з головами ОСББ та ЖБК. Спочатку обговорили питання готовності громади до надзвичайної ситуації, яка може виникнути у разі довготривалої відсутності електропостачання. Він зауважив, що міська влада працює над тим, аби забезпечити підприємства критичної інфраструктури резервними джерелами живлення. З міського бюджету на придбання генераторів виділили 19 мільйонів гривень. Також передбачили кошти на закупівлю пального для них.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У Ковелі 21 котельня забезпечує багатоквартирні житлові будинки теплом та гарячою водою. ПТМ “Ковельтепло” уже має 15 генераторів різної потужності. Ще вісім — підприємство отримає найближчим часом. Усі ці заходи допоможуть не розморозити систему та підтримувати температуру в квартирах.

Також ведеться робота, аби забезпечити автономним живленням всі свердловини, де добувають воду, та агрегати, які її очищують, а також очисні споруди та три основні каналізаційно-насосні станції.

Якщо електропостачання не буде кілька днів, подавати воду споживачам будуть погодинно. Розробляються графіки, де по районах можна буде набрати води з резервуарів.

Тарас Яковлев попросив голів ОСББ ретельно оглянути теплові мережі в будинках та подбати про утеплення підвальних приміщень багатоповерхівок.

Розповів посадовець і про ситуацію з електроенергією в Ковелі: “Важко дотримуватися графіків, коли місто отримує у кілька разів менше електроенергії, ніж потрібно. Схожі ситуації й в інших містах Волині. Тому прошу ковельчан набратись терпіння”.

У ході зустрічі також проаналізували ефективність заходів, які вдалося реалізувати завдяки Програмі фінансової підтримки житлового фонду на 2022-2024 роки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: