08:14, 24 Вересня 2023

У Ковелі організували фестиваль патріотичної пісні «З вірою у Перемогу»

Понад 30 колективів нашої громади стали учасниками фестивалю патріотичної пісні «З вірою у Перемогу».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Ведучі концерту Наталія Гончар та Світлана Труш кажуть, що їм вдалось зібрати на одній сцені творчих людей різного віку, колективи, які працюють у різних жанрах, але усі вони з радістю виступають для ковельчан. Також кожен прагне долучитись до благодійності, адже під час фестивалю проводився збір коштів для захисників.

Серед глядачів цього масштабного дійства був і Ковельський міський голова Ігор Чайка.

«Ми прийшли сюди, щоб серед важких буднів, які зараз переживаємо, отримати позитивні емоції, зустрітись, поспілкуватись. Ми прийшли – з вірою у Перемогу. Власне, так і називається фестиваль. Нехай наша щира українська пісня заряджає усіх на стійкість, незламність, оптимізм. З вірою у Перемогу живемо, з вірою – перемагаємо», – зазначив мер міста.

Кожен ансамбль, соліст, який виходив на паркову сцену, отримував Диплом від організатора заходу – управління культури, молоді, спорту та туризму.

А поряд можна було зробити світлини на облаштованих фотозонах. Їх представили заклади культури, освіти, старостинські округи, медичний коледж, РЖКП №1.

Директорка дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука Олена Цьомик ділиться, що вони завжди дуже творчо підходять до цієї справи і прагнуть продемонструвати щось нове:

«Цього разу ми хотіли показати красу української жінки, нашого національного одягу. І для козаків у нас є теж пропозиція. Фотографуємо їх в образі гетьманів, аби нагадати нашим чоловікам що на них опирається український народ, чекає від них захисту».

Іншу фотозону створив колектив публічної бібліотеки. Директорка закладу Ольга Пірожик розповідає, що у них головна героїня – книжка, а кожна з полиць має певний символізм:

«Одна – присвячена жінкам, які втратили своїх найдорожчих людей – синів, чоловіків. Тут у нас книги про жінок, війну, лялька – мотанка у темному одязі. На іншій уже можна побачити мотанку у камуфляжі. Ми не лише збираємо кошти для захисників, але й пропонуємо написати побажання нашим хлопцям, які відправимо їм на фронт».

Світлини на згадку зробив і гурт «Горлиця», який приїхав з села Доротище. Привезли пісні про Україну, захисників. І настрій – з вірою у Перемогу!:

«Ми далеко в тилу, але все одно у кожного тривога в серці за наших захисників, за нашу землю. Ми і співаємо:

Повій вітре з України, повій вітре у село

Скажи сину, скажи сину,

Що чекаю я його».

Понад дев’ять тисяч гривень вдалось зібрати під час фестивалю. Ці кошти передадуть на потреби ЗСУ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: