11:54, 21 листопада 2018

У Ковелі організовують кібертурнір

У Ковелі любителі кіберспорту організовують турнір “Dota2Kovel Winter Cup”. Наразі розпочалась реєстрація учасників змагань. Груповий етап розпочнеться 25 січня 2019 року, а фінал турніру 28 січня.

Про це повідомляють організатори.

Основна мета – популяризувати кіберспорт і вивести його на новий рівень у Ковелі. Також, учасники турніру зможуть зробити благодійні внески, які передадуть у школи, де навчаються діти з обмеженими можливостями.

Це вже третій подібний турнір у місті. На минулому “Dota 2 Kovel Summer Cup”, який відбувся 1 червня 2015 року вдалося зібрати 1585 гривень. На ці кошти закупили солодкі подарунки для дітей ковельських військовослужбовців, які загинули під час бойових дій у зоні АТО.

“Я буду вдячний всім гравцям, та глядачам які підтримають наш даний захід, допоможуть в організації, створять дуже енергійну та емоційну атмосферу змагань. І я не помиляюся, коли наголошую, що наша молодь – найкраща. І наша сила в єдності, яку потрібно загартовувати різними заходами, спрямованими на покращення загальної картини нашого прекрасного міста”, – зазначає один із організаторів змагань Андрій Черкасов.

Турнір “Dota2Kovel Winter Cup 2019” за функціоналом майже аналогічний минулому. Змагання проходитимуть за олімпійською системою з 8 команд.

У фінальному двобої літнього турніру, який тривав майже 10 годин, зійшлися команди «CocoJambo» та «Non-existent», де остання у напруженому поєдинку виборола перемогу.

Переможці кіберзмагань отримають іменний кубок, грошовий приз, флеш накопичувачі та ін.

Турнір “Dota2Kovel Winter Cup 2019” створений виключно на благодійній та розважальній основі і кожен може допомогти в його проведенні, – зазначають організатори. Для цього необхідно внести благодійний внесок у підтримку за певним посиланням.

Організатори змагань раді вислухати й інші пропозиції щодо проведення турніру, аби оптимізувати хід змагань.

Всі побажання можна залишити в коментарях.

Зареєструватись можна за наступними посиланнями:

 – https://t.me/D2K_WinterCup;

https://instagram.com/d2_kovelcup (писати у директ).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: