11:34, 02 Лютого 2021

У Ковелі обговорювали питання пільгового проїзду з учасниками АТО

У Ковелі роз’яснення учасникам АТО щодо пільгового проїзду надав заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

З ініціативи міського голови Ігоря Чайки у Ковелі на зустріч з учасниками АТО/ООС запросили заступника голови облдержадміністрації Анатолія Костика для надання роз’яснень щодо пільгового проїзду на міжміських маршрутах.

За словами ветеранів, мають місце випадки, коли в касах автостанції Ковеля їм відмовляли у безплатному квитку, мотивуючи, що у Договорі прописано право на безоплатний проїзд двох пільговиків. Траплялось, що окремі водії теж не хотіли брати учасників бойових дій.

Як поінформував Анатолій Костик, підприємці ознайомлені з вимогами чинного законодавства. Умови щодо перевезення пільгових категорій громадян зазначені в укладених з перевізниками договорах. Зокрема, там йдеться: забезпечує пільгове перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами. Безпідставна відмова тягне за собою відповідальність згідно із законом.

Заступник голови ОДА попросив учасників АТО повідомляти поліцію про прикрі випадки. Бо лише офіційно встановлені факти дають підставу накласти на перевізника штраф. У разі повторного порушення підприємця позбавлятимуть ліцензії.

Часто люди розгублені і не знають, як захистити себе. Тим паче, процедура фіксації відмов є досить складною. Посадовець пообіцяв, що для зручності буде розроблено “зелену карту” дій у таких ситуаціях.

У ході зустрічі також порушували теми щодо реабілітації, медичного обслуговування учасників війни, забезпечення земельними ділянками.

Анатолій Костик запросив усіх до співпраці та порекомендував учасникам АТО/ООС у разі виникнення будь-яких питань звертатися до керівництва та відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: