18:52, 14 Грудня 2021

У Ковелі обговорювали інклюзивне навчання дітей з особливими освітніми потребами

На базі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 4 «Ромашка» (центру розвитку дитини) провели семінар-практикум з теми: «Теорія і практика інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Він відбувся за участю вихователів – методистів ЗДО, які працюють в умовах інклюзії та консультанта ЦПРПП Оксани Колоди.

У ході зустрічі  обговорювали актуальні проблеми та підходи щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами.

Директор ЗДО № 4 Вікторія Куліковська наголосила, що найперше завдання для педагогів – створити комфортне освітнє середовище, яке відповідало б потребам і можливостям кожної дитини.

На семінарі обговорювали питання щодо пошуку нових шляхів організації якісної дошкільної освіти дітей з особливими освітніми потребами, взаємодії вихователя та асистента вихователя.

Також розглянули низку актуальних питань, пов’язаних з психологічним супроводом інклюзивної освіти, відбувся обмін досвідом. Під час майстер – класу присутні стали учасниками арт-терапевтичних вправ, що використовуються в роботі з дітьми.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: